Smart Оп!лата від ПУМБ

Декілька слів про новий платіжний сервіс який з’явився в ПУМБ. Це сервіс «Smart Оп!лата» він дозволяє продавцю згенерувати QR-код або платіжне посилання, а покупець сплачує за товари або послуги зі свого смартфона через Apple Pay, Google Pay або вводячи реквізити платіжної картки, як в інтернет магазині.

Головними перевагами Smart Оп!лати є простота та мобільність, підключити послугу можна заповнивши просту форму, а сам сервіс завжди під рукою та доступний з телефонів, планшетів чи комп’ютерів та не потребує додаткового обладнання та обслуговування.

Також є можливість виставити рахунок ввказав суму в повідомленні в Telegram боті, у відповідь надійде QR-код та платіжне посилання, яке треба показати покупцю для проведення оплати.

Наш клієнт може додавати будь-яку кількість помічників (офіціантів, продавців або касирів), а вони зможуть швидко створювати QR-рахунки в боті або через платіжний кабінет.

У Smart Оп!лати на відміну від POS-термінала відсутня абонентська плата, продавці платять лише тоді, коли отримують платежі від своїх покупців, а отже сплачують лише тоді коли їх бізнес працює, на наш погляд, це дуже важливо під час війни. А ще це стимулює розрахунки картками в ці скрутні часи, а отже стимулює економіку України.

І на останок — хвилинне відео, щоб переконатися що все дуже просто :)

Share
Send
Pin